Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2017/2018
  • Program: Mehatronika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 11. 2017 16.15, C-110 2.delni, zaključitev ocene, za izredne slušatelje
    Drugi redni 9. 1. 2018 16.15, C-110 starejše generacije
    Tretji redni 12. 4. 2018 10.30, C-110  
    Četrti redni 3. 7. 2018 9.00, C-110  
    Peti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110  
    Na vrh

    Komunikacijske tehnologije in storitve

    mag. Matej Meža

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 12. 2017 8.00, C-110  
    Drugi redni 15. 1. 2018 16.15, C-003  
    Tretji redni 9. 7. 2018 10.00, C-103  
    Četrti redni 6. 9. 2018 16.15, C-103  
    Na vrh

    Meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 1. 2018 11.20, M2-113 starejše generacije
    Drugi redni 22. 3. 2018 16.15, M2-113 samo za slušatelje, ki obiskujejo popoldne
    Tretji redni 3. 4. 2018 8.00, M2-113 1. delni izpit , 3.1.2018, 2. delni 3.4.2018
    Četrti redni 10. 4. 2018 8.00, M2-113  
    Peti redni 28. 6. 2018 9.00, M2-113  
    Šesti redni 27. 8. 2018 9.00, M2-113  
    Na vrh

    Osnove elektrotehnike

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 9.00, C-110  
    Drugi redni 22. 2. 2018 14.00, C-110  
    Tretji redni 5. 6. 2018 16.15, C-110  
    Četrti redni 26. 6. 2018 16.15, C-110  
    Peti redni 30. 8. 2018 10.00, C-110  
    Na vrh

    Osnove strojništva

    Uroš Lukič, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2018 16.30, M2-118  
    Drugi redni 6. 2. 2018 16.30, M2-110  
    Tretji redni 6. 7. 2018 10.00, M2-118  
    Četrti redni 29. 8. 2018 10.00, M2-118  
    Na vrh

    Pogoni in mehanizmi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 7. 3. 2018 16.15, C-110  
    Tretji redni 6. 4. 2018 10.30, C-103  
    Četrti redni 26. 6. 2018 16.15, C-110  
    Peti redni 30. 8. 2018 10.00, C-110  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2018 16.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 12. 4. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 15.12.2017, 13:00, C-110
    Tretji redni 3. 7. 2018 9.00, C-112 1. del. g. Naveršnik, 6.7.2018, 15:00, C-110
    Četrti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 5.9.2018, 15:00, C-110
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d1

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d2

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d3

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d4

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 2. 2018 16.00, kabinet C-114  
    Drugi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d5

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 2. 2018 16.00, kabinet C-114  
    Drugi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d8

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 2. 2018 16.00, kabinet C-114  
    Drugi redni 27. 6. 2018 10.00, kabinet C-114  
    Na vrh

    Računalniško podprte tehnologije

    Viljem Osojnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2018 16.00, M1-213  
    Drugi redni 12. 6. 2018 16.00, M1-213 samo za izredne, ki so pisali kolokvij junija 2018
    Tretji redni 4. 7. 2018 16.00, M1-213  
    Četrti redni 29. 8. 2018 16.00, M1-213  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 12. 2017 16.15, C-108 za izredne slušatelje
    Drugi redni 18. 1. 2018 16.15, C-108 za izredne slušatelje
    Tretji redni 4. 7. 2018 9.00, C-108 za izredne slušatelje
    Četrti redni 29. 8. 2018 16.15, C-108 za izredne slušatelje
    Na vrh

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 11.00, C-108 starejše generacije, Miran Špička
    Drugi redni 13. 4. 2018 8.00, C009 izvaja g. Miran Špička
    Tretji redni 6. 7. 2018 8.00, C-108 izvaja g. Miran Špička
    Četrti redni 31. 8. 2018 8.00, C-108 izvaja g. Miran Špička
    Na vrh

    Robotski sistemi 1

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 12. 2017 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 30. 3. 2018 16.00, C-110  
    Tretji redni 25. 5. 2018 17.00, C-110  
    Četrti redni 6. 7. 2018 11.00, C-108  
    Peti redni 31. 8. 2018 16.30, C-108  
    Na vrh

    Sistemi mehatronike 1

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 12. 2017 16.15, M2-111 samo za izredne slušatelje, 2. del g. Lukič, 20.11.2017,16.30, M2-118
    Drugi redni 12. 1. 2018 16.15, M2-111 2. del Lukič, 9. 1. 2018, ob 16:30, M2-118
    Tretji redni 19. 3. 2018 8.00, M2-111 2. del Lukič, 28. 3. 2018, ob 16:30, M2-118
    Četrti redni 19. 3. 2018 9.00, M2-111 2. del Lukič, 28. 3. 2018, ob 16:30, M2-118
    Peti redni 29. 6. 2018 16.00, M2-111,110 2. del Lukič, 6.7.2018, ob 10:00, M2-118
    Šesti redni 4. 9. 2018 16.00, M2-111,110 2. del Lukič, 29.8.2018, ob 10:00, M2-118
    Na vrh

    Sistemi mehatronike 2

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 10.30, M2-111  
    Drugi redni 6. 4. 2018 15.00, M2-111  
    Tretji redni 4. 6. 2018 16.15, M2-111 1. delni izpit 6.4.2018, 16:15, M2-111 (za popoldanske slušatelje)
    Četrti redni 29. 6. 2018 16.00, M2-111  
    Peti redni 4. 9. 2018 16.00, M2-111  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Marija Klemenšek, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 3. 2018 8.00, C-001 [Nemški jezik]
    Drugi redni 13. 4. 2018 8.00, C-103 [Nemški jezik]
    Na vrh

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2017 16.15, C-103 [Angleški jezik] samo za izredne slušatelje, Ustni zagovor 23.11.2017, ob 15.30 v C-103
    Drugi redni 10. 1. 2018 16.15, C-201 [Angleški jezik] starejše generacije
    Tretji redni 5. 4. 2018 10.30, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor, četrtek, 12. 4. 2018, ob 11.30 C-112
    Četrti redni 27. 6. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor sreda, 4.7.2018, ob 11. uri
    Peti redni 22. 8. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor v petek, 24.8.2018, ob 11. uri v C-110
    Na vrh

    Tehniški predpisi in projektiranje

    mag. Andrej Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 1. 2018 16.15, C-110  
    Drugi redni 24. 4. 2018 16.15, C-110  
    Tretji redni 2. 7. 2018 16.00, C-110  
    Četrti redni 3. 9. 2018 16.00, C-110  
    Na vrh

    Tehnološki procesi

    mag. Andrej Glojek

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2018 16.15, C-110  
    Drugi redni 9. 4. 2018 17.00, C-110  
    Tretji redni 22. 5. 2018 17.00, C-110  
    Četrti redni 2. 7. 2018 17.00, C-112  
    Peti redni 28. 8. 2018 17.00, C-110  
    Na vrh

    Trajnostni razvoj

    Miran Mošnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 12. 2017 14.00, C-110 stare generacije
    Drugi redni 11. 4. 2018 13.00, C-112  
    Tretji redni 13. 6. 2018 16.15, C-112 za izredna slušatelja
    Četrti redni 4. 7. 2018 16.15, C-112  
    Peti redni 23. 8. 2018 16.15, C-112  
    Na vrh