Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Elektronika
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 27. 11. 2019 16.15, C-110 generacija 2019/20
    Drugi izredni 18. 12. 2019 16.15, C-110  
    Tretji izredni 7. 1. 2020 9.00, C-110  
    Četrti izredni 7. 4. 2020 9.00, C-110  
    Peti izredni 23. 6. 2020 17.00, C-110  
    Šesti izredni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Električne meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, M2-110 starejše generacije
    Drugi izredni 12. 3. 2020 16.15, M2-113  
    Tretji izredni 15. 4. 2020 11.30, M2-110 (MS Teams)  
    Četrti izredni 30. 6. 2020 17.00, M2-113  
    Peti izredni 25. 8. 2020 17.00, M2-113  
    Na vrh

    Elektronski elementi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 24. 12. 2019 10.30, M2-110 starejše generacije
    Drugi izredni 6. 2. 2020 16.15, C-110  
    Tretji izredni 4. 3. 2020 16.15, C-110  
    Četrti izredni 29. 6. 2020 17.00, C-110  
    Peti izredni 31. 8. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Izvršilni sistemi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 24. 12. 2019 10.30, M2-110 starejše generacije
    Drugi izredni 17. 4. 2020 16.15, C-110 (Teams)  
    Tretji izredni 29. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti izredni 31. 8. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Krmiljenje in regulacija procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 10. 1. 2020 16.15, M2-111  
    Drugi izredni 22. 1. 2020 16.15, M2-111 simulacije, LV, 22. 1. 2020, 18:00; M2-111
    Tretji izredni 6. 4. 2020 15.00, M2-110 in M2-111 Teams  
    Četrti izredni 24. 6. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Peti izredni 8. 9. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 12. 5. 2020 16.15, Teams  
    Tretji izredni 23. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti izredni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Prenosna elektronika

    mag. Matej Meža

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 13. 12. 2019 8.00, M2-110 starejše generacije
    Drugi izredni 15. 1. 2020 16.15, C-103  
    Tretji izredni 15. 6. 2020 17.00, C-003  
    Četrti izredni 3. 9. 2020 17.00, C-003  
    Na vrh

    Procesne in industrijske meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, M2-110 starejše generacije
    Drugi izredni 15. 4. 2020 12.00, M2-110 (Ms Teams) starejše generacije
    Tretji izredni 21. 5. 2020 16.15, M2-113 (laboratorij) 1. del pisni del (MS Teams) 14.5.2020 ob 16:15
    Četrti izredni 30. 6. 2020 17.00, M2-113 (laboratorij)  
    Peti izredni 25. 8. 2020 17.00, M2-113 (laboratorij)  
    Na vrh

    Projektiranje

    mag. Andrej Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 6. 1. 2020 16.15, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 6. 3. 2020 16.15, C-110  
    Tretji izredni 17. 6. 2020 17.00, C-103  
    Četrti izredni 24. 8. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Računalniško vodeni procesi

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, C-110 1. del Fendre, 10.1.2020, ob 18:00, M2-111, starejše generacije
    Drugi izredni 18. 6. 2020 17.00, M2-111 1. del Fendre, 9. 6. 2020 ob 17:00, M2-111
    Tretji izredni 6. 7. 2020 17.00, C-108 1. del Fendre, 24. 6. 2020 ob 17:00, M2-111
    Četrti izredni 27. 8. 2020 17.00, C-003 1. del Fendre, 8. 9. 2020 ob 17:00, M2-111
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 18. 12. 2019 16.15, C-404 (dobite se v avli VSŠ)  
    Drugi izredni 15. 1. 2020 13.00, C-003  
    Tretji izredni 22. 4. 2020 12.00, C-003 Teams  
    Četrti izredni 29. 6. 2020 17.00, C-108  
    Peti izredni 3. 9. 2020 16.00, C-108  
    Na vrh

    Robotski sistemi 1

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 20. 1. 2020 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi izredni 6. 3. 2020 17.30, C-110  
    Tretji izredni 20. 3. 2020 17.00, C-110  
    Četrti izredni 1. 7. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh

    Sistemi vodenja procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 4. 12. 2019 16.15, M2-111  
    Drugi izredni 10. 1. 2020 16.15, M2-111  
    Tretji izredni 6. 4. 2020 15.00, M2-110 in M2-111 Teams  
    Četrti izredni 24. 6. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Peti izredni 8. 9. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 5. 11. 2019 16.15, C-103 [Angleški jezik]
    Drugi izredni 4. 12. 2019 16.15, C-110 [Angleški jezik]
    Tretji izredni 16. 1. 2020 16.00, C-110 [Angleški jezik]
    Četrti izredni 3. 7. 2020 11.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Peti izredni 26. 8. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik] prijave do 20.8.2020 do 12. ure
    Na vrh

    Tehniška matematika

    Anton Kališnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 25. 11. 2019 15.30, C-110  
    Drugi izredni 7. 1. 2020 16.15, C-110  
    Tretji izredni 19. 6. 2020 11.00, C-110  
    Četrti izredni 28. 8. 2020 11.00, C-110  
    Na vrh

    Varstvo pri delu in ekologija

    Miran Mošnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 12. 12. 2019 10.30, C-112 starejše generacije
    Drugi izredni 14. 4. 2020 16.00, C-112 (Teams) starejše generacije
    Tretji izredni 5. 5. 2020 16.00, C-112 (Teams)  
    Četrti izredni 22. 6. 2020 17.00, Teams celotni ali delni po predhodnem dogovoru s predavateljem
    Peti izredni 7. 9. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh