Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Elektronika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 7. 4. 2020 9.00, C-110 2. kolokvij, generacija 2019/20
    Tretji redni 23. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti redni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Peti redni 21. 9. 2020 11.00, C-110  
    Na vrh

    Električne meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, M2-110  
    Drugi redni 12. 3. 2020 16.15, M2-113 za izredne slušatelje
    Tretji redni 15. 4. 2020 11.30, M2-110 (MS Teams)  
    Četrti redni 30. 6. 2020 17.00, M2-113  
    Peti redni 25. 8. 2020 17.00, M2-113  
    Šesti redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Elektronski elementi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 12. 2019 10.30, M2-110  
    Drugi redni 6. 2. 2020 16.15, C-110  
    Tretji redni 4. 3. 2020 16.15, C-110  
    Četrti redni 29. 6. 2020 17.00, C-110  
    Peti redni 31. 8. 2020 17.00, C-110  
    Šesti redni 22. 9. 2020 18.00, C-110  
    Na vrh

    Izvršilni sistemi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 12. 2019 10.30, M2-110 starejše generacije
    Drugi redni 9. 4. 2020 16.15, C-110 (Teams)  
    Tretji redni 29. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti redni 31. 8. 2020 17.00, C-110  
    Peti redni 22. 9. 2020 18.00, C-110  
    Na vrh

    Krmiljenje in regulacija procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 12. 2019 11.20, M2-111 zagovor LV imate v petek, 20.12.2019, 10:30, M2-111
    Drugi redni 10. 1. 2020 16.15, M2-111  
    Tretji redni 6. 4. 2020 15.00, M2-110 in M2-111 (navodila)  
    Četrti redni 24. 6. 2020 17.00, M2-110 in M2-111 (navodila)  
    Peti redni 8. 9. 2020 17.00, M2-110 in M2-111 (navodila)  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije, 1. del Naveršnik 13.12.2019, 13:00, C-110
    Drugi redni 2. 4. 2020 9.00, C-110 1. delni izpit, Naveršnik, 13.12.2019, 13:00; C-110 in 13.3.2020
    Tretji redni 12. 5. 2020 16.15, Teams samo izredni slušatelji, popoldne
    Četrti redni 23. 6. 2020 17.00, C-110 1. delni izpit, Naveršnik, 17. 6. 2020, ob 17. uri C-110
    Peti redni 1. 9. 2020 17.00, C-110 1. delni izpit, Naveršnik, 3. 9. 2020, ob 15. uri C-110
    Šesti redni 21. 9. 2020 11.00, C-110 1. delni izpit, Naveršnik, 24. 9. 2020, ob 14. uri C-110
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d1

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d2

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d3

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d4

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d5

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d6

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 8. 2020 18.00, M2-113  
    Drugi redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Prenosna elektronika

    mag. Matej Meža

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 12. 2019 8.00, M2-110 ustni zagovor po pisnem delu izpita
    Drugi redni 15. 6. 2020 17.00, C-003 ustni zagovor po pisnem delu izpita
    Tretji redni 4. 9. 2020 17.00, C-003 ustni zagovor po pisnem delu izpita
    Na vrh

    Procesne in industrijske meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, M2-110
    Drugi redni 15. 4. 2020 12.00, M2-110 (MS Teams)  
    Tretji redni 30. 6. 2020 17.00, M2-113  
    Četrti redni 25. 8. 2020 17.00, M2-113  
    Peti redni 18. 9. 2020 10.00, M2-113  
    Na vrh

    Projektiranje

    mag. Andrej Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 1. 2020 16.15, C-110  
    Drugi redni 6. 3. 2020 16.15, C-110  
    Tretji redni 17. 6. 2020 17.00, C-103  
    Četrti redni 24. 8. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Računalniško vodeni procesi

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, C-110 1. del Fendre, 10.1.2020, ob 18:00, M2-111, starejše generacije
    Drugi redni 10. 4. 2020 12.00, M2-111 (Teams) 1. delni izpit, Fendre, 13.3.2020, 11.30 M2-111
    Tretji redni 6. 7. 2020 17.00, C-108 1. delni izpit, Fendre, 24. 6. 2020, 17:00, M2-111
    Četrti redni 27. 8. 2020 17.00, C-003 1. delni izpit, Fendre, 8. 9. 2020, 17:00, M2-111
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 12. 2019 16.15, C-404 (dobite se v avli VSŠ) za izredne slušatelje
    Na vrh

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 1. 2020 10.00, C-003 starejše generacije
    Tretji redni 9. 4. 2020 11.00, C-108 (Teams)  
    Četrti redni 2. 7. 2020 17.00, Teams na daljavo
    Peti redni 24. 8. 2020 17.00, Teams na daljavo
    Na vrh

    Robotski sistemi 1

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 1. 2020 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 6. 3. 2020 17.30, C-110  
    Tretji redni 20. 3. 2020 17.00, C-110  
    Četrti redni 1. 7. 2020 17.00, Teams  
    Peti redni 21. 8. 2020 17.00, Teams  
    Šesti redni 18. 9. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh

    Sistemi vodenja procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 1. 2020 16.15, M2-111 starejše generacije
    Drugi redni 6. 4. 2020 15.00, M2-110 in M2-111 -Teams  
    Tretji redni 24. 6. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Četrti redni 8. 9. 2020 17.00, M2-110 in M2-111  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 16.15, C-103 [Angleški jezik]
    Drugi redni 16. 1. 2020 16.15, C-110 [Angleški jezik] starejše generacije
    Tretji redni 24. 4. 2020 12.00, C-110 (MS Teams) [Angleški jezik]
    Četrti redni 5. 6. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik] prijava do 28, 5, 2020 do 12. ure
    Peti redni 3. 7. 2020 11.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Šesti redni 26. 8. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Sedmi redni 23. 9. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Na vrh

    Tehniška matematika

    Anton Kališnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 11. 2019 15.30, C-110  
    Drugi redni 20. 12. 2019 8.00, C-108 z delnimi izpiti
    Tretji redni 7. 1. 2020 16.15, C-110  
    Četrti redni 28. 2. 2020 9.30, C-110  
    Peti redni 19. 6. 2020 11.00, C-110  
    Šesti redni 28. 8. 2020 11.00, C-110  
    Sedmi redni 16. 9. 2020 13.00, C-110  
    Na vrh

    Varstvo pri delu in ekologija

    Miran Mošnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 12. 2019 10.30, C-112 starejše generacije
    Drugi redni 14. 4. 2020 16.00, C-112 (Teams) 2. delni izpit generacijo 2019/20 ali celotni
    Tretji redni 5. 5. 2020 16.00, C-112 (Teams) za izredne slušatelje
    Četrti redni 22. 6. 2020 17.00, Teams celotni ali delni izpit (po predhodnem dogovoru s predavateljem)
    Peti redni 7. 9. 2020 17.00, Teams celotni ali delni izpit (po predhodnem dogovoru s predavateljem)
    Šesti redni 23. 9. 2020 12.00, Teams celotni ali delni izpit (po predhodnem dogovoru s predavateljem)
    Na vrh