Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2017/2018
  • Program: Elektronika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2018 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 12. 4. 2018 10.30, C-110  
    Tretji redni 3. 7. 2018 9.00, C-110  
    Četrti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110  
    Na vrh

    Električne meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 1. 2018 11.20, M2-113  
    Drugi redni 28. 6. 2018 9.00, M2-113  
    Tretji redni 27. 8. 2018 9.00, M2-113  
    Na vrh

    Elektronski elementi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 9.00, C-110  
    Drugi redni 22. 2. 2018 14.00, C-110  
    Tretji redni 26. 6. 2018 16.15, C-110  
    Četrti redni 30. 8. 2018 10.00, C-110  
    Na vrh

    Izvršilni sistemi

    Franc Štravs, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 7. 3. 2018 16.15, C-110  
    Tretji redni 26. 6. 2018 16.15, C-110  
    Četrti redni 30. 8. 2018 10.00, C-110  
    Na vrh

    Krmiljenje in regulacija procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 16.15, M2-111  
    Drugi redni 20. 3. 2018 16.15, M2-111 1. delni izpit, 15.3.2018, ob 16.15, M2-111
    Tretji redni 6. 4. 2018 15.00, M2-111  
    Četrti redni 29. 6. 2018 16.15, M2-111, 110  
    Peti redni 4. 9. 2018 16.15, M2-111, 110  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2018 16.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 12. 4. 2018 13.50, C-110 1. del. g. Naveršnik, 18.12.2017, 13:50, C-110
    Tretji redni 3. 7. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 6.7.2018, 15:00, C-112
    Četrti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 5.9.2018, 15:00, C-110
    Na vrh

    Prenosna elektronika

    mag. Matej Meža

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 12. 2017 16.00, C-110  
    Drugi redni 15. 1. 2018 16.15, C-003  
    Tretji redni 9. 7. 2018 10.00, C-103  
    Četrti redni 6. 9. 2018 16.15, C-103  
    Na vrh

    Procesne in industrijske meritve

    Jože Lukanc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2017 16.15, M2-113  
    Drugi redni 3. 1. 2018 11.20, M2-113  
    Tretji redni 28. 6. 2018 9.00, M2-113  
    Četrti redni 27. 8. 2018 9.00, M2-113  
    Na vrh

    Projektiranje

    mag. Andrej Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 1. 2018 16.15, C-110  
    Drugi redni 24. 4. 2018 16.15, C-110  
    Tretji redni 2. 7. 2018 16.00, C-110  
    Četrti redni 3. 9. 2018 16.00, C-110  
    Na vrh

    Računalniško vodeni procesi

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 16.30, C-108 starejše generacije, 1. del Fendre,12. 1. 2018, ob 16:15, M2-111
    Drugi redni 13. 4. 2018 16.30, M2-111 1. del Fendre,12. 4. 2018, ob 18:00, M2-111
    Tretji redni 29. 6. 2018 10.00, C-003 1. del Fendre, 29. 6. 2018, 16:00, M2-111.
    Četrti redni 21. 8. 2018 10.00, C-003 1. del Fendre, 4. 9. 2018, 16:00, M2-111
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 11.00, C-108 starejše generacije, Miran Špička
    Drugi redni 13. 4. 2018 8.00, C-003 izvaja g. Miran Špička
    Tretji redni 6. 7. 2018 8.00, C-108 izvaja g. Miran Špička
    Četrti redni 31. 8. 2018 8.00, C-108 izvaja g. Miran Špička
    Na vrh

    Robotski sistemi 1

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 12. 2017 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 30. 3. 2018 16.00, C-110  
    Tretji redni 25. 5. 2018 17.00, C-110  
    Četrti redni 6. 7. 2018 11.00, C-108  
    Peti redni 31. 8. 2018 16.30, C-108  
    Na vrh

    Sistemi vodenja procesov

    Cvetko Fendre, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 16.15, M2-111 starejše generacije
    Drugi redni 3. 4. 2018 9.40, M2-111  
    Tretji redni 29. 6. 2018 16.00, M2-111, 110  
    Četrti redni 4. 9. 2018 16.00, M2-111, 110  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Marija Klemenšek, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 3. 2018 8.00, C-001 [Nemški jezik]
    Na vrh

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 1. 2018 16.15, C-201 [Angleški jezik] starejše generacije
    Drugi redni 5. 4. 2018 10.30, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor četrtek, 12. 4. 2018 ob 11.30 C-112
    Tretji redni 27. 6. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor po dogovoru s predavateljico
    Četrti redni 22. 8. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor po dogovoru s predavateljico
    Na vrh

    Tehniška matematika

    Anton Kališnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2018 15.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 13. 4. 2018 11.30, C-110  
    Tretji redni 4. 7. 2018 11.00, C-201  
    Četrti redni 29. 8. 2018 11.00, C-201  
    Na vrh

    Varstvo pri delu in ekologija

    Miran Mošnik, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 12. 2017 14.00, C-110 stare generacije
    Drugi redni 11. 4. 2018 13.00, C-112  
    Tretji redni 4. 7. 2018 16.15, C-112  
    Četrti redni 23. 8. 2018 16.15, C-112  
    Na vrh