Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Informatika
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 27. 11. 2019 16.15, C-110 generacija 2019/20
    Drugi izredni 18. 12. 2019 16.15, C-110  
    Tretji izredni 7. 1. 2020 9.00, C-110  
    Četrti izredni 7. 4. 2020 9.00, C-110  
    Peti izredni 23. 6. 2020 17.00, C-110  
    Šesti izredni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Sedmi izredni 21. 9. 2020 11.00, C-110  
    Na vrh

    Informacijski sistemi

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 8.00, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 5. 6. 2020 17.00, na daljavo samo starejše generacije
    Tretji izredni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Četrti izredni 22. 9. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Na vrh

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 1. 7. 2020 17.00, Teams generacija 2019/20
    Drugi izredni 26. 8. 2020 17.00, Teams generacija 2019/20
    Na vrh

    Izdelava spletnih strani

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 15. 1. 2020 13.00, C-003 starejše generacije, obvezna oddaja sem. naloga pred izpitom
    Drugi izredni 10. 3. 2020 16.15, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Tretji izredni 29. 6. 2020 17.00, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Četrti izredni 3. 9. 2020 16.00, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Na vrh

    Operacijski sistemi 1

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 7. 1. 2020 10.00, C-003 starejše generacije
    Drugi izredni 10. 2. 2020 19.00, C-003  
    Tretji izredni 8. 4. 2020 14.00, C-003 se prestavi
    Četrti izredni 2. 7. 2020 17.00, Teams (na daljavo)  
    Peti izredni 24. 8. 2020 17.00, Teams (na daljavo)  
    Šesti izredni 24. 9. 2020 15.00, Teams (na daljavo)  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 2

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 10. 1. 2020 10.00, C-003 starejše generacije
    Drugi izredni 15. 1. 2020 16.00, C-108  
    Tretji izredni 8. 4. 2020 14.00, C-003 se prestavi
    Četrti izredni 2. 7. 2020 17.00, Teams  
    Peti izredni 24. 8. 2020 17.00, Teams  
    Šesti izredni 24. 9. 2020 15.00, Teams  
    Na vrh

    Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 20. 4. 2020 9.00, C-110 (Teams) generacija 2019/20
    Tretji izredni 6. 7. 2020 17.00, C-108  
    Četrti izredni 27. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 12. 5. 2020 16.15, Teams  
    Tretji izredni 23. 6. 2020 17.00, Teams  
    Četrti izredni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Peti izredni 21. 9. 2020 11.00, C-110  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d1

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 11. 9. 2020 9.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d2

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 11. 9. 2020 9.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d3

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 11. 9. 2020 9.00, C-108  
    Na vrh

    Programiranje 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 9. 1. 2020 16.00, C-108  
    Drugi izredni 18. 3. 2020 16.30, C-108  
    Tretji izredni 10. 4. 2020 8.00, C-108 (MS Teams) za redne slušatelje, kolokvij, celotni izpit bo pozneje
    Četrti izredni 8. 5. 2020 16.30, C-108 (MS Teams)  
    Peti izredni 30. 6. 2020 17.00, C-108  
    Šesti izredni 31. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Programiranje 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 6. 1. 2020 16.00, C-108  
    Drugi izredni 22. 5. 2020 16.30, C-108  
    Tretji izredni 30. 6. 2020 17.00, C-108  
    Četrti izredni 31. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 1

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, C-003 starejše generacije, za slušatelje g. Sonjaka
    Drugi izredni 13. 1. 2020 11.00, C-003 starejše generacije, za slušatelje g. Sonjaka
    Tretji izredni 6. 4. 2020 13.00, C-003 za redne slušatelje
    Na vrh

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 14. 4. 2020 11.00, MS Teams  
    Drugi izredni 2. 7. 2020 17.00, MS Teams  
    Tretji izredni 24. 8. 2020 17.00, MS Teams  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 2

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 11.00, C-003 starejše generacije
    Drugi izredni 6. 7. 2020 17.00, C-108  
    Tretji izredni 27. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 18. 12. 2019 16.15, C-404 (dobite se v avli VSŠ)  
    Drugi izredni 15. 1. 2020 13.00, C-003  
    Tretji izredni 22. 4. 2020 12.00, C-108 Teams  
    Četrti izredni 29. 6. 2020 17.00, C-108  
    Peti izredni 3. 9. 2020 16.00, C-108  
    Na vrh

    Razvoj programskih aplikacij

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 20. 1. 2020 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi izredni 26. 6. 2020 16.15, Teams  
    Tretji izredni 21. 8. 2020 17.00, Teams  
    Četrti izredni 18. 9. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 5. 11. 2019 16.15, C-103 [Angleški jezik]
    Drugi izredni 4. 12. 2019 16.15, C-110 [Angleški jezik]
    Tretji izredni 16. 1. 2020 16.15, C-110 [Angleški jezik]
    Četrti izredni 24. 4. 2020 10.00, C-110 (MS Teams) [Angleški jezik]
    Peti izredni 3. 7. 2020 11.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Šesti izredni 26. 8. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik] prijava do 20.8.2020, do 12. ure
    Sedmi izredni 23. 9. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Na vrh

    Varnost in zaščita

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 8. 1. 2020 8.00, C-110 starejše generacije
    Drugi izredni 5. 6. 2020 17.00, C-108 za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov marjan.kaligaro@eduit.si
    Tretji izredni 7. 7. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Četrti izredni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Peti izredni 22. 9. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Na vrh

    Vzdrževanje sistemske programske opreme

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 12. 12. 2019 15.30, C-110 pogoj so opravljen zagovor vaj
    Drugi izredni 22. 1. 2020 17.00, C-003 zagovor vaj ob 18. uri v C-003
    Tretji izredni 5. 6. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem marjan.kaligaro@eduit.si
    Četrti izredni 7. 7. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem na el. naslov
    Peti izredni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem na el. naslov
    Šesti izredni 22. 9. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem na el. naslov
    Na vrh

    Zbirke podatkov 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 6. 1. 2020 17.30, C-103  
    Drugi izredni 9. 4. 2020 16.15, C-003 se prestavi, ko se vrnemo v šolo
    Tretji izredni 24. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti izredni 2. 9. 2020 17.00, C-103  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 6. 1. 2020 17.30, C-103  
    Drugi izredni 20. 4. 2020 16.30, MS Teams s kolokviji
    Tretji izredni 15. 5. 2020 16.30, MS Teams  
    Četrti izredni 24. 6. 2020 17.00, C-110  
    Peti izredni 2. 9. 2020 17.00, C-103  
    Na vrh