Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Informatika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 11. 2019 16.15, C-110 izredni slušatelji, zaključitev ocene
    Drugi redni 18. 12. 2019 16.15, C-110  
    Tretji redni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije
    Peti redni 23. 6. 2020 18.15, C-110 celotni izpit 2019/20 in starejše generacije
    Četrti redni 23. 6. 2020 9.00, C-110 zaključitev ocene, 2. kolokvij, generacija 2019/20, celotni izpit ob 17. uri
    Šesti redni 1. 9. 2020 17.00, C-110  
    Na vrh

    Informacijski sistemi

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 8.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 5. 6. 2020 17.00, na daljavo starejše generacije
    Tretji redni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Na vrh

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 7. 2020 17.00, Teams generacija 2019/20
    Drugi redni 26. 8. 2020 17.00, Teams generacija 2019/20
    Na vrh

    Izdelava spletnih strani

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2020 13.00, C-003 starejše generacije, obvezna oddaja sem. naloga pred izpitom
    Drugi redni 10. 3. 2020 16.15, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Tretji redni 12. 6. 2020 8.00, Teams obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Četrti redni 29. 6. 2020 17.00, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Peti redni 3. 9. 2020 16.00, C-108 obvezna oddaja sem. naloge pred izpitom
    Na vrh

    Operacijski sistemi 1

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 1. 2020 9.00, C-003  
    Drugi redni 7. 1. 2020 10.00, C-003  
    Tretji redni 10. 2. 2020 19.00, C-003  
    Četrti redni 8. 4. 2020 14.00, C-003 se prestavi
    Peti redni 2. 7. 2020 17.00, Teams  
    Šesti redni 24. 8. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 2

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi redni 10. 1. 2020 10.00, C-003  
    Prvi redni 10. 1. 2020 9.00, C-003  
    Tretji redni 15. 1. 2020 16.00, C-108  
    Četrti redni 8. 4. 2020 14.00, C-003 se prestavi
    Peti redni 2. 7. 2020 17.00, Teams  
    Šesti redni 24. 8. 2020 17.00, Teams  
    Na vrh

    Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 14. 4. 2020 9.00, C-110 (Teams) 2. kolokvij, generacije 2019/20. 1.delni;8.1.2020, 11:00, C-110
    Tretji redni 20. 4. 2020 9.00, C-110 (Teams) generacija 2019/20, celotni izpit
    Četrti redni 6. 7. 2020 17.00, C-108  
    Peti redni 27. 8. 2020 17.00, C-003  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 1. 2020 9.00, C-110 starejše generacije, 1. del Naveršnik 17.12.2019, 13:00, C-110
    Drugi redni 2. 4. 2020 9.00, C-110 1. delni izpit, mag. Naveršnik, 17. 12. 2019, 13:00, C-110 in 13.3.2020
    Tretji redni 12. 5. 2020 16.15, Teams samo izredni slušatelji, popoldne
    Četrti redni 23. 6. 2020 17.00, C-110 1. delni mag. Naveršnik, 17.6.2020, 17:00, C-110
    Peti redni 1. 9. 2020 17.00, C-110 1. delni mag. Naveršnik, 3.9.2020, 15:00, C-110
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d1

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 8. 2020 15.00, C-003  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d2

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 8. 2020 15.00, C-003  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d3

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 8. 2020 15.00, C-003  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d4

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Drugi redni 30. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d5

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Drugi redni 30. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d6

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Drugi redni 30. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d7

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Drugi redni 30. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d8

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Drugi redni 30. 6. 2020 10.00, kabinet  
    Na vrh

    Programiranje 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2020 11.20, C-108  
    Drugi redni 18. 3. 2020 16.30, C-003 starejše generacije
    Tretji redni 10. 4. 2020 8.00, C-108 kolokvij preko MS Teams, za celotni izpit pozneje, ko bomo v šoli
    Četrti redni 8. 5. 2020 16.30, MS Teams  
    Peti redni 30. 6. 2020 17.00, C-108  
    Šesti redni 31. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Programiranje 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 1. 2020 9.40, C-108  
    Drugi redni 22. 5. 2020 16.30, C-108 ne pozabite na izjave in maske
    Tretji redni 30. 6. 2020 17.00, C-108  
    Četrti redni 31. 8. 2020 17.00, C-108  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 1

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, C-003 starejše generacije
    Drugi redni 6. 4. 2020 13.00, C-003 (Teams)  
    Tretji redni 6. 7. 2020 17.00, C-108  
    Četrti redni 27. 8. 2020 17.00, C-003  
    Na vrh

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 4. 2020 11.00, MS Teams za izredne slušatelje
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 2

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 11.00, C-003 starejše generacije
    Drugi redni 22. 6. 2020 17.00, C-003 in C-108  
    Tretji redni 6. 7. 2020 17.00, C-108  
    Četrti redni 27. 8. 2020 17.00, C-003  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2020 13.00, C-003 starejše generacije
    Drugi redni 20. 1. 2020 8.00, C-108  
    Tretji redni 22. 4. 2020 12.00, C-108 (Teams) generacija 2019/20
    Četrti redni 29. 6. 2020 17.00, C-108 generacija 2019/20
    Peti redni 3. 9. 2020 16.00, C-108  
    Na vrh

    Razvoj programskih aplikacij

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 1. 2020 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 26. 6. 2020 16.15, Teams  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2020 16.15, C-110 [Angleški jezik] starejše generacije
    Drugi redni 24. 4. 2020 10.00, C-110 (MS Teams) [Angleški jezik]
    Tretji redni 5. 6. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik] prijava do 28, 5, 2020 do 12. ure
    Četrti redni 3. 7. 2020 11.00, MS Teams [Angleški jezik]
    Peti redni 26. 8. 2020 17.00, MS Teams [Angleški jezik] prijava do 20. 8. 2020 do 12. ure
    Na vrh

    Varnost in zaščita

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020 8.00, C-110  
    Drugi redni 5. 6. 2020 17.00, C-108 za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov marjan.kaligaro@eduit.si
    Tretji redni 7. 7. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Četrti redni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se prijavite predavatelju na el. naslov
    Na vrh

    Vzdrževanje sistemske programske opreme

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 12. 2019 15.30, C-110 pogoj je opravljen zagovor vaj
    Drugi redni 22. 1. 2020 17.00, C-003 zagovor vaj ob 18. uri v C-003
    Tretji redni 5. 6. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem marjan.kaligaro@eduit.si
    Četrti redni 7. 7. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem na el. naslovu
    Peti redni 28. 8. 2020 17.00, na daljavo za zagovor vaj se dogovorite s predateljem na el. naslovu
    Na vrh

    Zbirke podatkov 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 1. 2020 13.00, C-103  
    Drugi redni 9. 4. 2020 14.00, C-108 se prestavi, ko se vrnemo v šolo
    Tretji redni 24. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti redni 2. 9. 2020 17.00, C-103  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2020 9.40, C-110  
    Drugi redni 15. 5. 2020 9.30, C-108 izvedba 18. 5. 2020
    Tretji redni 24. 6. 2020 17.00, C-110  
    Četrti redni 2. 9. 2020 17.00, C-103  
    Na vrh