Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2017/2018
  • Program: Informatika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Velenje


  • Ekonomika podjetja

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 11. 2017 16.15, C-110 2.delni, zaključitev ocene, za izredne slušatelje
    Drugi redni 9. 1. 2018 9.00, C-110 starejše generacije
    Tretji redni 19. 6. 2018 9.00, C-110 prijave za opravljanje s kolokviji generacija 2017/18
    Četrti redni 3. 7. 2018 9.00, C-110  
    Peti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110  
    Na vrh

    Informacijski sistemi

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 1. 2018 12.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 27. 6. 2018 16.15, C-110  
    Tretji redni 27. 8. 2018 16.15, C-003  
    Četrti redni 11. 9. 2018 16.15, C-003  
    Na vrh

    Izdelava spletnih strani

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2018 16.15, C-108  
    Drugi redni 2. 7. 2018 16.15, C-108  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 1

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2018 9.00, C-003  
    Drugi redni 9. 1. 2018 10.00, C-003  
    Tretji redni 20. 3. 2018 16.30, C-003  
    Četrti redni 11. 4. 2018 16.30, C-003  
    Peti redni 28. 6. 2018 9.00, C-003  
    Šesti redni 23. 8. 2018 9.00, C-003  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 2

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi redni 9. 1. 2018 12.00, C-003  
    Prvi redni 9. 1. 2018 11.00, C-003  
    Tretji redni 11. 4. 2018 16.30, C-003  
    Četrti redni 28. 6. 2018 9.00, C-003  
    Peti redni 23. 8. 2018 9.00, C-003  
    Na vrh

    Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 16.30, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 27. 3. 2018 10.30, C-110 prijave za generacijo 2017/18
    Tretji redni 2. 7. 2018 10.00, C-003  
    Četrti redni 20. 8. 2018 10.00, C-003  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Martina Omladič, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2018 16.00, C-110 starejše generacije
    Drugi redni 12. 4. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 15.12.2017, 13:00, C-110
    Tretji redni 3. 7. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 6.7.2018, 15:00, C-112
    Četrti redni 28. 8. 2018 9.00, C-110 1. del. g. Naveršnik, 5.9.2018, 15:00, C-110
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d4

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2018 15.30, C-110  
    Drugi redni 4. 4. 2018 12.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d5

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2018 15.30, C-110  
    Drugi redni 4. 4. 2018 12.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d6

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2018 15.30, C-110  
    Drugi redni 4. 4. 2018 12.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d7

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Tretji redni 4. 4. 2018 12.00, C-108  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje d8

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2018 15.30, C-110  
    Drugi redni 4. 4. 2018 12.00, C-108  
    Na vrh

    Programiranje 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2018 16.15, C-108  
    Drugi redni 10. 4. 2018 9.00, C-108  
    Tretji redni 26. 6. 2018 16.30, C-108  
    Četrti redni 30. 8. 2018 16.30, C-108  
    Na vrh

    Programiranje 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2018 16.15, C-108  
    Drugi redni 25. 1. 2018 18.00, C-108  
    Tretji redni 26. 6. 2018 16.30, C-108  
    Četrti redni 30. 8. 2018 16.30, C-108  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 1

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 16.30, C-108 starejše generacije
    Tretji redni 9. 4. 2018 9.30, C-003  
    Drugi redni 9. 4. 2018 8.30, C-003  
    Četrti redni 29. 6. 2018 10.00, C-003  
    Peti redni 21. 8. 2018 10.00, C-003  
    Na vrh

    Uroš Sonjak, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 30. 5. 2018 16.00, C-003 za izredne slušatelje
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 2

    Andrej Obu, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2018 16.30, C-108  
    Drugi redni 29. 6. 2018 10.00, C-003  
    Tretji redni 21. 8. 2018 10.00, C-003  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Islam Mušić, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 12. 2017 16.15, C-108 za izredne slušatelje
    Drugi redni 18. 1. 2018 16.15, C-108 za izredne slušatelje
    Tretji redni 4. 4. 2018 8.00, C-108  
    Četrti redni 6. 4. 2018 14.00, C-108  
    Peti redni 4. 7. 2018 9.00, C-108  
    Na vrh

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2018 16.15, C-108 starejše generacije
    Na vrh

    Razvoj programskih aplikacij

    dr. Tomaž Rotovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 12. 2017 17.00, C-108 starejše generacije
    Drugi redni 30. 3. 2018 16.00, C-108 starejše generacije
    Tretji redni 15. 6. 2018 16.30, C-108  
    Četrti redni 6. 7. 2018 11.00, C-108  
    Peti redni 31. 8. 2018 16.30, C-108  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Marija Klemenšek, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 3. 2018 8.00, C-103 [Nemški jezik]
    Na vrh

    mag. Vlasta Leban

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2017 16.15, C-103 [Angleški jezik] samo za izredne slušatelje, ustni zagovor 22.11.2017, ob 16.15 v C-103
    Drugi redni 10. 1. 2018 16.15, C-201 [Angleški jezik]
    Tretji redni 5. 4. 2018 10.30, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor v četrtek, 12. 4. 2018, ob 10. uri C-112
    Četrti redni 27. 6. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor po dogovoru s predavateljico
    Peti redni 22. 8. 2018 11.00, C-110 [Angleški jezik] ustni zagovor po dogovoru s predavateljico
    Na vrh

    Varnost in zaščita

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2018 16.15, C-003 starejše generacije
    Drugi redni 4. 7. 2018 16.15, C-003  
    Tretji redni 27. 8. 2018 16.15, C-003  
    Četrti redni 11. 9. 2018 16.15, C-003  
    Na vrh

    Vzdrževanje sistemske programske opreme

    mag. Marjan Kaligaro

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 1. 2018 12.00, C-110  
    Drugi redni 19. 1. 2018 16.15, C-003 za izredne slušatelje
    Tretji redni 27. 6. 2018 16.15, C-110  
    Četrti redni 27. 8. 2018 16.15, C-003  
    Peti redni 11. 9. 2018 16.15, C-003  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 1

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 30. 11. 2017 10.30, C-110  
    Drugi redni 12. 1. 2018 10.30, C-110  
    Tretji redni 9. 4. 2018 16.00, C-108  
    Četrti redni 5. 7. 2018 16.30, C-103  
    Peti redni 4. 9. 2018 16.30, C-103  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 2

    Srečko Zorman, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2018 8.00, C-110  
    Drugi redni 9. 4. 2018 16.00, C-108  
    Tretji redni 5. 7. 2018 16.30, C-103  
    Četrti redni 4. 9. 2018 16.30, C-103  
    Na vrh